Publicaties

Toegevoegd op: 02-06-2015In juni 2014 is Nicole Kramer  afgestudeerd als klassiek homeopaat. Het thema van haar eindscriptie was: De Ingeleide Bevalling.

Valse start of zegen? Wat zijn de effecten van een met oxytocine ingeleide bevalling op latere gedrags-en leerproblemen bij het kind?

Wat zijn de homeopathische mogelijkheden om het kind te begeleiden?

Conclusie van de scriptie is dat er vooral bij hyperstimulatie problemen kunnen ontstaan. Uit onderzoeken (een aantal worden in de scriptie vermeld), blijkt dat het risico op ADHD en autisme verhoogd is na toediening van Syntoncinon/Pitocin. In de scriptie pleit Nicole voor betere registratie en protocollen voor de toediening van Oxytocine. In Amerika staat het middel al op de lijst van High Alert Medication.

 

Degenen die geïnteresseerd zijn in een digitale kopie kunnen deze bij Nicole Kramer opvragen via

www. homeopathie-linquenda.nl